“پشتیبانی از ساعت ۹ لغایت ۲۴ در خدمت کاربران گرامی می باشد.کافی است از سیستم چت آنلاین با آیکون بنفش پایین صحفه استفاده فرمایید.”سیستم چت آنلاین

درباره

فروشگاه
گروه تهران سبزی، تولید کننده سبزیجات با کیفیت عالی و از بهترین بذرهای اروپایی است.
تهران سبزی از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با شماره ثبت ۳۶۶۶۸۱ در غالب تولید سبزیجات شروع کرده است.کارشناسان ما با بررسی نحوه توزیع محصولات در بازارها و ارزیابی قیمت محصولات و در دسترس نبودن آنها برای تمام اقشار جامعه به این نتیجه رسیدند که با تغییر شیوه فروش این مشکلات را حل کنند.
با توجه به شرایط پیش آمده و انتشار ویروس کرونا و الزام به ماندن در خانه، تهران سبزی تصمیم به تحویل محصولات درب منزل مصرف کنندگان گرفته است.گروه تهران سبزی همچنین هدف دارد که سایر اقلام مهم مصرف کنندگان محترم از قبیل گوشت،مرغ،ماهی،میوه و عسل را به سبد اقلام خود اضافه کند تا شما را تا جای ممکن از تردد غیر ضروری در سطح فروشگاه ها بی نیاز کند.
استاندارد بسیار بالا در بهداشت و تحویل،گواه بر مصمم بودن گروه ما در تحقق این امر است.برای ارتقای این استاندارد ها، همراهی و پشنهادات شما بسیار مهم و سازنده در ارتقای کیفیت خدمات ما خواهد بود.

 

با تشکر صمیمانه،گروه تهران سبزی

چرا ما

انتخاب شماییم ؟؟

گروه تهران سبزی با در اختیار داشتن مزارع سبزیجات خارجی در تهران و مزارع پرورش دام و طیور در غرب کشور و همچنین همکاری با مزارع ارگانیک دیگر اقدام به جمع آوری محصولات ارگانیک آنها را در اختیار شهروندان عزیز قرار می دهد.

گروه تهران سبزی با در اختیار داشتن بهترین کارشناسان کشاورزی و دام داری و همکاری با مجهزترین آزمایشگاه ها همواره از اصالت و ارگانیک بودن محصولات اطمینان حاصل می کند.

سالن های بسته بندی گروه تهران سبزی هر روزه استریل و ضد عفونی می شوند.دوستان ما که در این بخش فعال هستند هر روزه توسط مسولان بهداشت ما مورد آزمایش قرار می گیرند و هر دو هفته مورد آزمایش PCR قرار می گیرند.کلیه این اقدامات برای تضمین سلامت و بهداشت محصولات گروه تهران سبزی هستند.